Časté dotazy

JAK OBJEDNAT?

Na stránce produktu zvolte délku řetízku, použitý materiál a počet medailonků. Na medailonky se mohou vejít různé počty znaků, zkontrolujte jej proto prosím v popisu u produktu. Ražbu, kterou si přejete uvádějte v poznámce v košíku.

JE MOŽNÁ RAŽBA ČEHOKOLIV?

Bohužel ne. Nepracuji se strojovou ražbou (gravírování) a vše je má ruční práce. Vyrazit je tedy možné malá/velká písmena, málé/velké číslice a srdíčko (ve 3 velikostech) a vybrané symboly z Loving kolekce. 

JAKÁ JE DÉLKA ŘETÍZKŮ?

Délku řetízku u náramků i náhrdelníků si můžete sami zvolit při výběru produktů. Po dohodě je také možné v případě nesedícího šperku a špatně odhadnuté velikosti, šperk zdarma upravit na míru. Doporučuji však ideálně změřit krejčovským metrem obvod zápěstí a k tomu přidat takovou délku, jak volný řetízek chcete mít. Pro volnější náramek přidejte k obvodu zápěstí cca + 1,5 cm. Pro těsnější variantu přidejte k obvodu zápěstí +0,5 cm – 1 cm. Délka řetízku je brána včetně zapínání.

JAKÝ JE ROZMĚR MEDAILONKŮ?

Rozměr medailonků je 9 mm. Na přání je možné na objednávku objednat i jiné rozměry.

Z JAKÉHO MATERIÁLU JSOU ŠPERKY VYROBENY?

Šperky jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Stříbrné provedení je ze sterlingového stříbra, které obsahuje 92,5 % stříbra. Zlaté a rose gold provedení je tzv. gold filled materiál, který se pozlacuje 3 vrstvami 18 k zlata.

Z čeho jeho gold filled materiál vyrobený?

  1. Vrstva – kovový základ
  2. Vrstva – alkalická měď
  3. Vrstva – kyselá meď
  4. vrstva – kov bez obsahu niklu
  5. vrstva – 18k zlato
  6. vrstva – 18k zlato
  7. vrstva – 18k zlato
  8. Vrstva – vrstva zabraňující černání 
  9. Vrstva – leštící povlak

Ojediněle je možný výskyt individuálních alergických reakcích. Tato událost není důvodem k reklamaci výrobku a nejedná se o závadnost materiálu.

JAK O ŠPERKY SPRÁVNĚ PEČOVAT?

Pokud budete o šperky pečovat mohou vám vydržet celou věčnost. Čistěte je teplou vodou a jemnou textílií.  Při větším znečištění využíjte malé množství mýdla a po aplikaci šperk kompletně osušte. Některé chemické čističce na šperky, kosmetika a parfémy, vyšší pH pokožky nebo slaná voda a chlór mohou mít vliv na životnost šperku. Při kontaktu s vysokými teplotami může dojít ke ztrátě původní barevnosti. Při denním používání se mohou objevit drobné známky opotřebení.

NABÍZÍTE SLEVU ZA VĚTŠÍ ODBĚR ŠPERKŮ?

V případě, že byste rádi koupili alespoň 5 kusů Sparkle moments šperků, napište mi a určitě se domluvíme.

JE MOŽNÁ PLATBA NA DOBÍRKU?

Bohužel je platba možná pouze bankovním převodem nebo pomocí platby kartou online.

KDY ŠPERK VYRÁBÍM?

Do výrobu šperku se pustím hned, jak bude platba za objednávku připsána na účet.

KDY ŠPERK ODESÍLÁM?

Šperky jsou odesílány maximálně do 7-10 pracovních dnů od uhrazení objednávky (platba kartou online) či při připsání platby na účet (platby bankovním převodem). Při odeslání prostřednictvím Zasílkovnky je balíček na výdejním místě do 2 pracovních dnů. Při volbě České pošty je balíček doručen expresně doporučenou poštou do 1 – 2 pracovních dnů. O odeslání zásilky budete informováni prostřednictvím e-mailu. Pro informaci o konkrétní datu odeslání vaší zásilky můžete zaslat dotaz přes formulář ZDE.

MÁTE DALŠÍ OTÁZKY?

Kontaktujte mě prosím TADY.