Časté dotazy

Jaká je délka řetízků?

Délku řetízku u náramků i náhrdelníků si můžete sami zvolit při výběru produktů. Po dohodě je také možné v případě nesedícího šperku a špatně odhadnuté velikosti, šperk upravit na míru. Doporučuji však ideálně změřit krejčovským metrem obvod zápěstí a k tomu přidat takovou délku, jak volný řetízek chcete mít. K délce náramku minimálně 0,5 cm k obvodu zápěstí.

Jaký je rozměr medailonků?

Rozměry se liší ale nejstandartnější velikost je 9 mm.

Z jakého materiálu jsou šperky vyrobeny?

Šperky jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Stříbrné provedení je ze sterlingového stříbra, které obsahuje 92,5 % stříbra. Zlaté a rose gold provedení je z pozlacené rhodiované mosazi, která se pozlacuje 3 vrstvami 18 k zlata.

Jak o šperky správně pečovat?

Pokud budete o šperky pečovat mohou vám vydržet celou věčnost. Čistěte je teplou vodou a jemnou textílií.  Při větším znečištění využíjte malé množství mýdla a po aplikaci šperk kompletně osušte. Některé chemické čističce na šperky, kosmetika a parfémy, vyšší pH pokožky nebo slaná voda a chlór mohou mít vliv na životnost šperku. Při kontaktu s vysokými teplotami může dojít ke ztrátě původní barevnosti. Při denním používání se mohou objevit drobné známky opotřebení.

Nabízíte slevu za větší odběr šperků?

V případě, že byste rádi koupili alespoň 5 kusů Sparkle moments šperků, napište mi a určitě se domluvíme.

Je možný osobní odběr?

Osobní odběr je možný na základě individuální dohody a to na Praze 5 u metra Anděl.

Je možná platba převodem či na dobírku?

Bohužel. Platba je možná pouze online platební kartou.

 

 

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *