10 důvodů, proč koupit personalizovaný šperk

Důvodů k oslavám a milým připomínkám v podobě šperku s osobní ražbou jako dárku je hned celá řada.

1. VÝROČÍ

Je to láska. Mějte připomínku na váš vztah neustále u sebe. Nechte si do medailonků vyrazit datum vzniku vaší lásky nebo iniciály vašich jmen. Hřejivý pocit na srdci při každém pohledu na šperk zaručen.

2. SVATBA

Je to láska nadruhou. Den plný lásky, radosti, rodin a přátel. Den, který chcete mít navždy v paměti. Jedinečný dárek pro nevěstu, ale i krásná pozornost od nevěsty pro družičky nebo svědkyni.

3. NAROZENÍ DÍTĚTE

Slaví se ve vašem okolí narození miminka nebo vy sami oslavujete nový přírůstek do rodiny? Medailonky s dětskými nožičkami a datem narození potěší každou maminku.

4. NAROZENINY

Má někdo z vašich blízkých narozeniny? Možná právě pro něj najdete ten pravý kousek z kolekce “Loving”, která je stvořená pro každého, kdo miluje život (a pár dalších radostí :)).

5. PROMOCE

Úspěšné ukončení studií si žádá řádnou oslavu a decentní šperk s osobní ražbou bude milým dárkem pro čerstvého absolventa/absolventku.

6. 1. MÁJ

Neslavíte zrovna výročí, zásnuby ani sňatek, a přesto byste rádi darovali malou pozornost z lásky? Drobný řetízek s iniciály vašich jmen nebo s významným datem vašeho vztahu krásně doplní tradiční polibek pod rozkvetlou třešní.

7. VÁNOCE

Hledáte dárek k Vánocům, ale již nechcete neustále nakupovat parfémy, ponožky, dárkové poukazy nebo knížky? Pak šperk pod stromeček, navíc s osobním věnováním, je přesně to, co vykouzlí opravdu upřímný úsměv.

8. DEN MATEK

To, že máme naše maminky rádi, jim dokazujeme každý den. Nádhernou pozorností ke Dni matek (12. května) však může být i náramek či náhrdelník s ražbou inciál dětí na medailonku.

9. PŘÁTELSTVÍ

Není nad překvapené a šťastné pohledy obdarovaných, kterým darujeme šperk – jen tak, jako upomínku na naše přátelství a na všechny ty společné chvíle v minulosti a na ty, které budou následovat.

10. SEBELÁSKA

Neměli bychom zapomínat ani sami na sebe a na to, co máme rádi. Na šperku můžete nosit iniciály jmen členů vaší rodiny, zvířecích mazlíčků nebo datum, které má pro vás v životě významnou symboliku.